Profil

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala 9. 9. 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov). Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Na trhu s úvermi už pôsobíme takmer dve desaťročia a aj vďaka tomu sa môžete na nás vždy spoľahnúť. Pevné základy spoločnosti vybudované ešte v roku 2000 sme pomaly rozširovali do viacerých možností a produktov.

Aktuálne však preferujeme online prístup, kde Vás kedykoľvek obslúžime a pomôžeme Vám pri výbere najvhodnejšieho produktu. Za pár minút vyplníte žiadosť s osobnými údajmi, počkáte na schválenie a už do troch hodín môžete mať peniaze na účte.

Spoločnosť bola založená v roku 2000 ešte pod pôvodným názvom PROFIREAL Slovakia, ktorá obchoduje v oblasti poskytovania finančných pôžičiek a úverov, na konci tohto roku poskytuje prvé pôžičky svojim klientom. Už o rok neskôr sme ako spoločnosť dosiahli métu 10 000 klientov. V roku 2002 dochádza k celkovým systémovým zmenám a výraznej stabilizácii spoločnosti.

Na trh s úvermi pre podnikateľské subjekty sme vstúpili v roku 2003. Svojim produktovým portfóliom sme spĺňali podmienky ako privátnej klientely, tak aj podnikateľov. Aj vďaka neustálemu rozširovaniu služieb a spoločnosti uspokojujeme stále viac zákazníkov. K významnej zmene prišlo v roku 2008, kedy sme sa premenovali z pôvodného mena na PROFI CREDIT Slovakia.

V roku 2010 celkový objem úverov prekračuje hodnotu 38 miliónov eur a spoločnosť poskytuje svojim klientom až 18 300 úverov ročne. Po nejakej dobe nastal čas vstupu na nový trh. Skupina Profireal Group začala pôsobiť od roku 2014 aj v Rusku. Jedným z najdôležitejších míľnikov je pre nás rozhodne získanie licencie od Národnej banky Slovenska, ktorú hrdo vlastníme od roku 2015.

Odvtedy sme už obslúžili tisíce klientov a je ich stále viac. Pridajte sa k nim!

Profireal Group

Profireal Group je medzinárodná finančná skupina operujúca vo svete finančných obchodov už vyše dvadsať rokov. Skupina vykazuje dlhotrvajúci kontinuálny rast, investovaním do globálnych projektov a kladie veľký dôraz na sociálnu zodpovednosť podnikov (CSR).

Profireal Group pozostáva z dvoch divízii. Spoločnosti pod názvom PROFI CREDIT sú uznávaným hráčom na poli spotrebiteľských aj podnikateľských úverov v strednej a východnej Európe, Rusku a po novom aj v Ázii. Divízia PROFI INVESTMENT sa sústredí na lokalizovanie a vývoj dlhotrvajúcich perspektívnych možnostiach investovania.

Celkový cieľ Profireal Group je expanzia v pôžičkách pre zákazníkov, rovnako ako úveroch pre podnikateľov v Európe a Rusku. Do budúcna však rozhodne plánujeme rozšíriť svoje portfólio viac aj v ázijských krajinách.

Cez náš program „Detský úsmev s PROFI CREDIT“, ktorý je súčasťou nášho SCR, podporujeme znevýhodnené deti cez niekoľko charitatívnych organizácii a projektov v každej krajine, kde pôsobíme. Sme taktiež hrdým sponzorom veľmi prestížneho dostihového závodu v Európe – Veľkej Pardubickej. Okrem toho tiež podporujeme jediný WTA tenisový turnaj v Českej republike – J&T Banka Prague Open.

Pavol Antálek

Po vyštudovaní SOU Polygrafického v roku 1990 pracoval ako tlačiar. V roku 1993 odišiel do bankového sektoru, kde pôsobil až do roku 2000 v 2 bankách v rôznych funkciách, naposledy na pozícii vedúceho centrálneho trezoru pre SR. V roku 2000 nastúpil ako finančný analytik/štatistik do spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o., ktorá v tom čase začala poskytovať svoje prvé pôžičky a formoval úseky a oddelenia spoločnosti. V období 2002 – 2010 bol riaditeľom úseku správy pohľadávok a konateľom sesterskej spoločnosti Profidebt Slovakia, s.r.o.. V roku 2013 sa vrátil do spoločnosti Profidebt Slovakia, s.r.o. na pozíciu výkonného riaditeľa a konateľa. V roku 2014 nastúpil do PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. ako obchodný riaditeľ. Aktuálne zastáva funkciu výkonného riaditeľa a zároveň konateľa PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o..

Chęciński Jarosław

Je absolventom fakulty európskych štúdií na univerzite v Cambridge a je držiteľom titulu MBA na Drexelovej univerzite vo Filadelfii. Strávil 17 rokov v zahraničí na niekoľkých seniorských poradenských pozíciách a v managemente vo firmách ako Accenture, PwC alebo Alltel Communications. Od roku 2011 bol výkonným riaditeľom PROFI CREDIT Polska. Pod jeho vedením vznikol úspešný program pre zákazníkov, ktorý odštartoval vznik ďalších programov aj v ostatných krajinách skupiny Profireal Group.

Najrýchlejšia pôžička na trhu!

Požičajte si online z pohodlia domova