Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. vytvorila špeciálny produkt pre živnostníkov a remeselníkov, ktorý si môžete vyskúšať na stránke biznisuvery.sk. Vieme, že pri rekonštrukcii priestorov je úver na podnikanie dobrý nápad ako rozbehnúť vlastný biznis. Hovoria za nás skúsenosti zo všetkých oborov podnikateľského spektra.

Ak máš IČO, dáme ti pôžičku

Biznis úvery ponúkajú zabehnutým súkromným podnikom finančnú podporu. V súčasnosti je na našom trhu dostupná novinka – a to pôžička od 500 do 5 000 EUR, pri splatnosti od 6 do 36 mesiacov. Náš cieľový klienti sú živnostníci a jednoosobové Sro. Pôžička biznis úvery je vhodná pre stolárov, maliarov, klampiarov, kuriérov ale aj cukrárov, pekárov, pracovníkom v gastro biznise, majiteľov malých kaviarní, reštaurácii a ďaľšie kreatívne zamestnania. Všetkým ponúkame flexibilný úver pre každé povolanie. O Biznis úver viete požiadať online cez našu prehľadnú web stránku.

Ste živnostník či podnikateľ? Celý proces je online

Cez online webové rozhranie Biznis úvery môžete požiadať o rýchly podnikateľský úver, ktorý váš podnik rozhýbe a naštartuje na novú úroveň. Malý a stredný podnikatelia, tak majú šancu dostať sa k peniazom, ktoré využijú na vylepšenie svojej dielne, kaviarne či reštaurácie. Naši klienti sú po celom Slovensku.

Parametre pôžičky – Biznis úvery:

• úver je určený pre samostatne zárobkovo činnú osobu alebo spoločnosť s ručením obmedzeným

• minimálne 24-mesačná podnikateľská história

• vek minimálne 18 rokov, vlastné IČO

• voči vášmu podniku nie je vyhlásené alebo vedené konkurzné konanie

• váš podnik sa nenachádza v stave reštrukturalizácie

team PROFI CREDIT Slovakia