Tento produkt je určený všetkým zamestnancom pracujúcim na trvalý pracovný pomer, ktorí vlastnia bankový účet. Stačí si na úverovej kalkulačke zvoliť sumu pôžičky, dĺžku splatnosti a kliknúť na „Chcem pôžičku“. Vyplnenie online žiadosti nebude trvať viac než 15 minút a postačí pri tom občiansky preukaz, mobil a prístup k internet bankingu.

Následne okamžite dostávate informáciu o predschválení úveru a vstupujete do zabezpečenej klientskej zóny, kde nahráte kópiu svojho občianskeho preukazu a overíte si bankový účet, na ktorý chcete vyplatiť finančné prostriedky. V prípade, že ste vlastníkom účtu v ČSOB, VÚB, Tatra banke alebo Poštovej banke, peniaze máte na účte ešte v ten istý deň, u klientov ostatných bánk na deň nasledujúci.

V roku 2018 sme 25 % klientom pôžičku vyplatili do jednej hodiny! Ak teda potrebujete peniaze ihneď, požiadajte o pôžičku online tu.

*U klientov, ktorí sú už dôchodku, podnikajú, či majú iný pravidelný príjem, zvoľte po kliknutí na „Chcem pôžičku“ možnosť telefonického kontaktu. Naši operátori sa s vami behom chvíle spoja a prediskutujú možnosť podania žiadosti telefonicky alebo prostredníctvom našich obchodníkov.