Práca u nás

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia ponúka svojim zamestnancom veľmi dobré prostredie a podmienky na prácu.
Snažíme sa byť atraktívnym zamestnávateľom poskytujúcim zázemie úspešnej a progresívnej medzinárodnej firmy.

  • Rozvoj spoločnosti staviame na využívaní intelektuálnej kapacity všetkých, nehľadiac na ich postavenie vo firemnej hierarchii.
  • V oblasti odmeňovania zamestnancov je presadzovaná filozofia maximálnej závislosti prémiových zložiek od výkonu. A tak manažéri spoločnosti, rovnako ako radoví zamestnanci, u ktorých je ich výkon merateľný, majú stanovené plány alebo projektové úlohy s kritériami prepojenými do systému odmeňovania. Zamestnanci pravidelne prechádzajú polročným hodnotením.
  • Samozrejmosťou je práca s modernými technológiami.
  • Veľmi nám záleží na spokojnosti a motivácii našich zamestnancov. Preto v našej spoločnosti prebiehajú pravidelné prieskumy spokojnosti. Výsledky týchto prieskumov starostlivo hodnotíme a využívame v oblasti riadenia ľudských zdrojov, napríklad pri zmenách v systéme zamestnaneckých benefitov.
  • Všetkým svojim zamestnancom ponúka spoločnosť program zamestnaneckých výhod, ktorého súčasťou sú napr. stravenky, poskytovanie darov pri životných jubileách, Sickdays, nápoje na pracovisku atď. Spoločnosť preferuje možnosť zladenia osobného a profesijného života. Ak to charakter práce umožňuje, ponúka zamestnancom alternatívny pracovný režim – Home Office.

Hľadáte lepšiu prácu?

Tak už nehľadajte, voľné pracovné príležitosti spolu s množstvom motivačných a zamestnaneckých výhod nájdete priamo TU.

Aktuálny zoznam voľných pracovných pozícií