Spoločenská zodpovednosť

Spoločnosť PROFI CREDIT je moderná európska spoločnosť, ktorá sa drží zásad spoločenskej zodpovednosti, ako je odmietanie korupcie, transparentnosť a samozrejme udržuje dobré vzťahy so všetkými svojimi zákazníkmi. Práve povesť spoločnosti a dôvera všetkých zainteresovaných strán voči spoločnosti patrí k tomu najdôležitejšiemu, čím môžeme disponovať. K všetkým svojim partnerom pristupujeme s rešpektom a spoločným cieľom je dlhoročná a kvalitná spolupráca, ktorá vedie k vzájomnej spokojnosti. Spoločnosť PROFI CREDIT sa rozhodla pomáhať tým najzraniteľnejším a vyčariť úsmev na ich tvári prostredníctvom programu Detský úsmev s PROFI CREDIT. Pomoc deťom, ktoré ešte nedokážu ovplyvniť svoju budúcnosť, dokážu však svojou krehkosťou a úprimnosťou prebudiť v nás to najlepšie, považuje spoločnosť za prirodzenú výzvu. Spojenie spoločnosti PROFI CREDIT s viacerými charitatívnymi partnermi otvára príležitosť pokúsiť sa zlepšiť životné podmienky mnohých detí a to nielen doma, ale aj tisícky kilometrov za hranicami Slovenska.

Liptovský Hrádok

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia v oblasti sponzoringu dlhodobo podporuje Detský domov v Liptovskom Hrádku. Detský domov v Liptovskom Hrádku prevádzkuje štyri domovy – v Liptovskom Mikuláši, Liptovskom Hrádku, Kráľovej Lehote a Liptovskej Porúbke. Všetky domovy sú rodinného typu – formou skupín – a je v nich umiestnených viac ako 60 detí vo veku od 3 do 20 rokov.

 

 

PROFI CREDIT je hlavným partnerom UNICEF

Našu pomoc smerujeme predovšetkým k tým najzraniteľnejším – k deťom. Nechceme zatvárať oči ani pred tým, čo sa deje za hranicami našej krajiny. Preto sme začali spolupracovať s UNICEF, ktorý pomáha deťom na celom svete. Ebola je choroba, ktorá berie deťom rodičov a rodičom deti, zatiaľ predovšetkým v krajinách tretieho sveta. Veľmi dobre si však uvedomujeme, že ide o akútnu hrozbu, ktorá sa postupne rozširuje z afrického kontinentu do ostatných krajín.

 

PROFI CREDIT finančne podporil UNICEF v boji proti tejto zákernej chorobe. Svojím darom sa snažíme prispieť k tomu, aby sa zabránilo šíreniu smrteľného vírusu. Veríme, že týmto krokom budeme motivovať i ostatných k tomu, aby neboli ľahostajní a svoju pomoc zamerali práve na boj s touto zákernou chorobou.

 

 

Kredit na nový začiatok

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. sa v roku 2015 stala partnerom Asociácie pomoci postihnutým ADELI. Spoločnosť v spolupráci s APPA umožnila rehabilitáciu v tomto jedinečnom zariadení vybraným detským pacientom prostredníctvom projektu Kredit na nový začiatok. Poskytnutá finančná podpora pomohla, aby rehabilitácia a liečenie v špičkovom ADELI Medical center, bola pre týchto detských pacientov dostupnejšia.